Czy to męka?





Tata raczył się pod Ełkiem
tym, co wlane miał w butelkę.
Wstydu brak. Nie ma sromu -
pije to, co ma z domu.
Ełk się zmienił w taty mekkę.


/ tedeeq

Komentarze

Popularne posty